Park Villa Vilnius

Viešbučiai
Vilnius, Lithuania
stars 4
Data nuo
Laikas nuo
Data iki
Laikas iki
Suaugę
Vaikai 2-11 m
Kūdikiai 0-23 mėn

Viešbutis „Park Villa“ įsikūręs Neries paplūdimyje, prestižiniame rajone, iš kurio automobiliu vos per 10 minučių nuvažiuosite iki Vilniaus senamiesčio. Iki vandens pramogų parko „Vichy“, „Siemens“ arenos, prekybos bei pramogų centrų „Akropolis“ ir „Ozas“ – vos 3 km. Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas SPA centras ir aukštos klasės restoranas. Automobilius galėsite nemokamai pasistatyti nuosavoje aikštelėje.

Visuose „Park Villa“ numeriuose yra įvairių šalių palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, mini barai, nešiojamojo kompiuterio dydžio seifai ir vonios kambariai. Kai kuriuose numeriuose rasite balkonus.

Už 100 metrų nuo viešbučio driekiasi Valakupių paplūdimys. Šalia taip pat įrengtos krepšinio, futbolo ir tinklinio aikštelės. Rytais SPA centre svečiams taikomos nuolaidos.

Restorane ruošiami tarptautiniai ir lietuviški valgiai bei siūlomi rinktiniai vynai iš Italijos, Ispanijos ir Prancūzijos.

Viešbutis įsikūręs už 2 km nuo Grybo gatvėje esančio Medicinos diagnostikos ir gydymo centro, Baltijos-Amerikos klinikos, plastinės chirurgijos klinikos „VitkusClinic“ bei pramogų parko „Labas“. Vilniaus tarptautinis oro uostas yra už 13,5 km.

 
 
© 2022 Visos teisės saugomos

Telefonas pasiteiravimui
+37060135505
info@baltictravel.eu
Tour Operator Baltic Travel