Shakespeare Boutique Hotel

Viešbučiai
Vilnius, Lithuania
stars 4
Data nuo
Laikas nuo
Data iki
Laikas iki
Suaugę
Vaikai 2-11 m
Kūdikiai 0-23 mėn

Stilingas 4 žvaigždučių prabangusis (boutique) viešbutis „Šekspyras“ įsikūręs Vilniaus centre, už 50 metrų nuo Katedros aikštės, restauruotame XVII amžiaus pastate. Skirtingai įrengtuose numeriuose veikia nemokamas belaidis internetas.

Viešbučio interjere gausu antikvarinių baldų, meno kūrinių ir knygų. Visi gražiai įrengti „Šekspyro“ numeriai yra skirti skirtingiems garsiems rašytojams. Kiekviename numeryje yra oro kondicionierius, nedidelė biblioteka, galėsite išsivirti kavos ir arbatos.

Elegantiško viešbučio restorano „Sonetai“ specializacija - gurmanų patiekalai bei lietuviškos virtuvės valgiai. Bare „Globe“ arba terasoje galėsite paragauti įvairių rūšių vynų ir salyklinio viskio.

Visą parą dirbančios registratūros darbuotojai pasiūlys cheminio valymo ir skalbimo paslaugų. Viešbutyje yra bagažo saugykla ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Viešbutis „Šekspyras“ 2008, 2010 ir 2011 m. pelnė „Vilniaus svetingumo“ apdovanojimus.

Prabangusis (boutique) viešbutis „Šekspyras“ įsikūręs už 300 metrų nuo lankomiausių miesto objektų - Gedimino bokšto, Prezidentūros ir Vilniaus universiteto.

 

Senamiestis yra puikus pasirinkimas keliautojams, besidomintiems šiomis veiklomis: bažnyčiomis, istorija ir architektūra.

© 2022 Visos teisės saugomos

Telefonas pasiteiravimui
+37060135505
info@baltictravel.eu
Tour Operator Baltic Travel