Turas į Europos parką-0 Turas į Europos parką-1 Turas į Europos parką-2 Turas į Europos parką-3 Turas į Europos parką-4 Turas į Europos parką-5

Turas į Europos parką

Data
Laikas
0,00€ / asmeniui


Muziejus po atviru Europos parkas įkurtas 1991 metais skulptoriaus Gintaro Karoso iniciatyva. Europos parkas meno kalba įprasmina geografinį Europos žemyno centrą. Muziejus kuriamas kaip gamtos ir meno kūrinių ansamblis.

Europos parkas b...ritų dienraščio The Independent įtrauktas į įspūdingiausių pasaulio meno muziejų penkiasdešimtuką. Tarptautinio kelionių albumo Destination Art pripažintas unikaliausia mūsų šalies vieta, dėl kurios verta aplankyti Lietuvą.

55 hektarų meniniame kraštovaizdyje eksponuojama daugiau kaip 100 įvairių pasaulio šalių menininkų sukurtų skulptūrų, tarp jų – žymiausių modernaus ir šiuolaikinio meno kūrėjų darbai. Čia galima išvysti ir didžiausią pasaulyje meno kūrinį iš televizorių, užfiksuotą Guinness World Records.

Viešosios įstaigos Europos parkas muziejaus veikla Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu pripažinta valstybei svarbiu kultūriniu projektu.
 

Turo tipas – Pažintinis/Pramoginis

Pasiūlymas skirtas – grupei iki 30 asm.

Apranga - patogi laisvalaikio

  

Į kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu, mikroautobusu arba automobiliu

Kelionių vadovo paslaugos

Ekskursinė programa

 

Į kainą neįskaičiuota:

Papildomos asmeninės išlaidos

 

 

Turite papildomų klausimų? Susisiekite su mumis info@baltictravel.eu arba +37060135505

© 2022 Visos teisės saugomos

Telefonas pasiteiravimui
+37060135505
info@baltictravel.eu
Tour Operator Baltic Travel